Дитячі сумочки 

на сторінку
Показані 1 - 16 із 68 пунктів
Показані 1 - 16 із 68 пунктів

Отзывы пользователей

Дитячі сумочки

Всі маленькі діти хочуть наслідувати дорослим і виглядати старше. Дитячі сумки одні з атрибутів наслідування. Сумка через плече - це модна і зручна деталь гардеробу. Дитина може взяти її всюди: на прогулянку, в садок, в гості. Через своїх маленьких габаритів вона не буде йому заважати. Але дуже стане в нагоді, щоб покласти туди свої необхідні речі. Прогулянка буде в радість, тому що дитина не буде переживати, що його речі можуть загубитися.

Привабливість дитячої сумки з неопрена

Сумка через плече серії nohoo розробила моделі для хлопчиків і для дівчаток від 2 до 10 років. Сумка з неопрену надзвичайно легка і не стане обтяжувати плечі дитини. Модні сумки завдяки яскравому і незвичайному дизайну. Задумана товаровиробником модель популярна і не вийде з моди. Багато дітей хочуть бачити цю маленьку сумочку у себе в гардеробі. Перевагою таких дитячих сумок nohoo є не тільки їх дивовижний вид, але і високу якість матеріалів і фурнітури.

Матеріал.

Дитячі сумки nohoo виготовлені з 100% неопрена. Це різновид синтетичного каучуку. Він дуже м'який і пористий. Якщо в дитячій сумці лежать якісь крихкі речі, то можна не переживати, що вони поламаються при падінні.

Завдяки своїм властивостям сумка з неопрена володіє водовідштовхувальним ефектом. Якщо дитина раптом потрапив під дощ або впустив сумочку в воду можна не переживати, що вміст сумочки намокне.

Неопрен досить морозостійкий, тому з дитячої сумкою nohoo нічого не станеться. Сонячні промені йому теж не перешкода. Завдяки цьому не варто переживати з приводу вигоряння фарби і висихання матеріалу.

Модні сумки з неопрену не мнуться і не деформуються. Ще одна перевага в тому, що вона мало забруднюється і тим самим полегшує догляд за нею.

Сторона дитячої сумки прилегла до тіла дитини пошита з повітропроникною сітки, яка дозволяє циркулювати повітрю.

Внаслідок особливостей сумки з неопрена екологічні і не алергенні. Структура матеріалу така, що в ній не заводяться хвороботворні мікроорганізми. Фарби використовувані для фарбування сумочки не токсичні і не линяють при пранні.

фурнітура 

Всі шви сумки nohoo акуратно оброблені і прошиті. Ремінь досить широкий і не буде натирати плече дитини. Ремінець регулюється по довжині до необхідного розміру. Дитяча сумка через плече зручна тим, що не буде зісковзувати з плеча і тим самим відволікати дитину.

Пряжки гнучкі і пружні, тому не будуть ламатися. Блискавка легко відкривається і широка, тому тканина не стане заминатися в зубці при застібанні. Бігунок блискавки зручний і об'ємний. Чи не доведеться його шукати і процес закривання сумочки спрощується.

Розміри 

Лінія модних сумок через плече nohoo розробила моделі розмір яких 16,5 * 16,5 * 8 і 21 * 15 * 7. Це оптимальний розмір що б уникнути непотрібної громіздкість. До того ж сумка з неопрена досить еластична і це робить її більш містким.

Правила експлуатації 

Особливих складних вимог по догляду за сумкою немає. Неопрен стійкий до забруднень. Її досить мити мильним щадним розчином вручну. Температура води повинна бути 30-40 * С. Віджимати не рекомендується. Просто покладіть її на поверхню до повного висихання.

Ще трохи про сумках 

Такому подарунку як сумочки noho зрадіє будь-яка дитина. Зручні і модні сумки з неопрена стануть улюбленою і незамінною річчю в гардеробі. Коли радий дитина, то щасливі і його батьки. Це і робить дитинство незабутнім.