Поїльник дитячий, пляшечки для пиття, фляга для пиття 

на сторінку
Показані 1 - 16 із 84 пунктів
Показані 1 - 16 із 84 пунктів

Отзывы пользователей

Поїльник дитячий, пляшечки для пиття, фляга для пиття

Купити дитячий поїльник, поїльника дитячий купити

Малюки, такі невгамовні і непередбачувані, вони намагаються встигнути скрізь і всюди. Відучити такого непосиду тому, що йому вже звично і зручно буде дуже важко. Часто мами стикаються з тим, що дитині пора припиняти пити з пляшки, а пити з чашки ще не виходить. Вдалим виходом із ситуації стають дитячі поїльника. З продукцією компанії Skip Hop Zoo Meeltime сніданок або обід, полуденок або вечерю стануть веселіше. Цікаві поїльника з трубочкою Skip Hop Zoo straw bottle з зображеннями милих звіряток із серії Zoo полегшать вашому малюку перехід від пляшечки з соскою до простої гуртку. За допомогою трубочки малюк без зусиль зможе попити в колясці, автокріслі, на велосипеді або гуляючи пішки по парку. Спеціальний механізм поїльника Skip Hop Zoo straw bottle дозволить скласти трубочку, герметично закривши кришку.

Дитячий поїльник з трубочкою - пластмасова або прогумована чашка з закривається кришкою і носиком, з якого дитина може пити рідину, що ні проливаючи її назовні. Така чашка-поїльник може бути з ручками і без, з різного роду носиками і навіть спеціальними непролівающімі клапанами для особливо рухливих малюків.

Поїльники для дітей корисні також при розвитку моторики, допомагають координувати рухи його рук і вчити невеликий, але все ж самостійності. Отже, придбати поїльник з якого віку буде найоптимальнішим варіантом? Знайомство малюка з поїльником може початися вже в 6 місяці, але більшість діток сприймають його тільки з 7-9 місяців. В асортименті нашого ви можемо побачити величезну кількість різних моделей.