Дитячі кофти, светри, реглани на дівчинку 

на сторінку
Показані 1 - 16 із 104 пунктів
Показані 1 - 16 із 104 пунктів
Дитячі кофти, светри, реглани на дівчинку

У даному розділі представлені трикотажні кофти, гольфи, реглани, водолазки на дівчинку. Вся представлена дитячий одяг має сертифікат відповідності та відповідає жорстким вимогами пред'являються до дитячого одягу.

Так уже повелося, що діти завжди мріють стати дорослими, а дорослі, навпаки, сумують з дитячого років. Так, наприклад, дорослим жінкам імениті дизайнери пропонують носити легкі рожеві сукні з мереживом і оборками, а маленьких дівчаток прагнуть одягнути в дорослі костюмчики.

Діти просто обожнюють надягати батьківські речі, а коли отримують такі ж, але свого розміру, меж радості просто немає. Саме тому дизайнери в прийдешньому осінньо-зимовому сезоні пропонують дітлахам одягатися в улюблені речі тат і мам. Ще минулої зими в модний світ увірвалися модні дитячі светри, кофти для дівчаток, кардигани для дівчаток.

Так як дитячий вік все-таки більш ніжний і малюків одягати в ультрамодні сірі, оливкові, темно-фіолетові кольори не личить, то в дитячих колекціях переважають кофти теплих кольорів: білий, молочний, світло-жовтий, бежевий.

Очевидно, при виборі такої палітри дизайнери сподівалися на те, що восени і взимку діти менше брудняться, а значить і головного болю від зіпсованого дорогого светри або кардигани і батьків буде куди менше.