валізи 

валізи

Ви збираєтеся у відпустку з дитиною? Тоді Вам просто необхідно купити дорожню сумку на колесах або валізу для дітей від Skip-Hop. Тільки Skip hop zoo luggage - дитячі валізи skip hop. Вони яскраві, красиві, веселі, якісні і дуже веселі. З skip hop zoo luggage у Вашого малюка буде особистий багаж. Він навчиться сам збирати свої речі і нести за них відповідальність.

На носі відпустка і планується подорож? Вся сім'я в передчутті відпочинку і нових емоцій. Значить пора діставати дорожні валізи і поступово їх упаковувати. Це веселе і хвилююча заняття. Ваша дитина вже підріс і хоче брати участь в підготовці. Необхідно купити валізу і для нього. Це заняття дасть йому відчути себе дорослим і відповідально підійти до цієї справи.

Яким повинен бути дитячий валізу для подорожей

Кожен дорослий радіє такій самостійності дітей. Вибираючи дитячий чемоданчик слід врахувати багато нюансів. Малюкові слід купити валізу на колесах з яким комфортно і зручно подорожувати. Виробник товарів для дітей Skip Hop Zoo спробував врахувати всі тонкощі. Крім цього малюкові буде весело відправитися в подорож з такою забавною звірятка - сумкою. Колекція дитячі валізи на колесах сподобається і дівчаткам, і хлопчикам.

Дорожній валізу на колесах характеристика

Вік: від 3 до 10 років.

Розміри: 30 * 13,75 * 40. З висунутої ручкою - 72 см.

Матеріал: Купити чемодан краще тканинний з - за невеликої ваги. Вага - до 1 кг. Завдяки спеціальному просоченню дитячий чемодан водонепроникний. Міцна тканина не буде спотворюватися і рватися. Корпус під вагою не деформується.

Відсіки і фурнітура: Дорожній валізу на колесах має великий відсік для речей. Збоку зручний карман для пляшки. Зовні велике відділення на замку для дрібниць, які повинні бути завжди під рукою. Блискавки широкі з великими зубцями, що практично при застібанні. Бігунки надійні і великі, як раз для комфортного застібання.

 Доречно буде купити валізу на колесах. У пропонованих моделях знизу дитячий чемоданчик двоколісний. Для дітей цього достатньо, так як більша кількість буде складне для них у використанні. Вони глибоко посаджені в пази. Завдяки цьому полегшується їзда по вибоїстій дорозі.

Крім цього внизу знаходиться пластмасова підставка. Упор дуже зручний, що б дорожній чемодан на колесах не падав. Всі деталі надійно закріплені болтами.

Висувна ручка: Дитячий валізу має металеву висувну ручку. Метал більш надійніше, ніж пластик і не зламається. Ручка стійко закріплена в паз і не буде хитатися. Рукоятка широка і має виїмки для пальців. Це дозволить уникнути тертя рук.

Зверху на дитячий чемодан пришита тканинна ручка. Дорожній валізу можна носити в руках. У разі потреби є можливість повісити на гачок.

Плечові ремені: Додатково дитячий валізу має плечові ремені. Шлейки знадобляться в тому випадку, якщо дитина втомилася котити свій дорожню валізу. Або якщо дорога вибоїста. Таким чином добре купити валізу, який перетворюється в рюкзак. Плечові ремені прогумовані, при ходьбі це зніме навантаження зі спини.

Якщо дитина вирішила його нести на плечах, дитячий валізу має пришитий поясний ремінь. Його затягують навколо талії. Тоді при ходьбі дорожню валізу - рюкзак комфортно ляже на спину і не буде стукати по хребту.

Знімний ремінь: В доповненні дитячий чемодан на колесах має плечовий знімний ремінець. Його можна регулювати на потрібну довжину. Стане в нагоді він в разі, якщо малюк не може вести чемоданчик. Тоді батьки можуть пристебнути ремінь і понести дитячий валізу.

Комфортно в подорож

Спільне проведення часу робить сім'ю міцнішою. Спільна справа об'єднує. Збираючи свої речі самостійно діти відчують себе дорослими. А подорож з таким цікавим і зручним дитячим валізою незабутнім.

Приємного вам відпустки і комфортної подорожі!